Tekfen ve Gama şirketi Gate İnşaat Kazakistan’da ihale kazandı


  Tekfen İnşaat ve GAMA İnşaat ortak şirketi olan GATE İnşaat, Kazakistan’da bir petrol ve gaz sahasında yapılacak işler için Tengizchevroil şirketiyle 438 milyon dolarlık sözleşme imzaladı.

  Tekfen İnşaat’ın, GAMA İnşaat ile %50 ortak şirketi GATE İnşaat, Tengizchevroil (TCO) ile Kazakistan’ın Tengiz Petrol ve Gaz Sahası’ndaki “Gelecek Gelişim Projesi çerçevesinde Kuyubaşı Basınç Yönetim Projesi, İnşaat, Mekanik, Elektrik ve Enstrüman Montajı – Future Growth Project – Wellhead Pressure Management Project, Area 51 Multi Well Pad, Civil, Mechanical, Electrical and Instrumentation Installation” işlerini 55 ayda tamamlamak üzere bir anlaşma imzaladı.

  İmza törenine TEKFEN ve GAMA’nın üst düzey yöneticileri katıldı.  İŞ 55 AYDA TAMAMLANACAK

  Tekfen Holding AŞ’nin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklamasında, sözleşme kapsamında Kazakistan’ın Tengiz sahasındaki işlerin 55 ayda tamamlanacağı belirtildi.

  438 MİLYON DOLARLIK İMZA

  Açıklamada, “Tekfen İnşaat ve Tesisat AŞ’nin yüzde 50 hissesine sahip olduğu Gate İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret AŞ, Tengizchevroil ile Kazakistan’ın Tengiz Petrol ve Gaz Sahasında ‘Gelecek Gelişim Projesi-Kuyubaşı Basınç Yönetim Projesi, İnşaat, Mekanik, Elektrik ve Enstrüman Montajı’ işlerine ait 55 ayda tamamlanacak, 438 milyon dolar eşdeğeri bedelli sözleşmeyi imzalamıştır.” ifadelerine yer verildi.

  Gate İnşaat‘ın Kazakistan‘da üstlendiği projede görev almak isteyen adayların kariyer sitelerindeki iş ilanları inceleyebileceği gibi, aranan nitelikler doğrultusunda iş başvurusu yapabilirler.

  2021 yılında yurtdışında iş ilanları, yurt dışı işçi alım ve yurt dışı eleman alımı yapan firmaların üstlendiği projelerde görevlendirikmek üzere yurt dışı iş başvurusu yapmak isteyenlere...

  Tekfen ve Gama şirketi Gate İnşaat Kazakistan’da ihale kazandı yazısına yapılan yorumlar
  1. Ali,karadeniz dedi ki:

   Kalıp,duvar,ustasıyım,yurtdışı,tecrübemdevar,calışma,kartımda05449067328

  2. Zafer dedi ki:

   Merhabalar şuan kazakistan’dan tadlykorganda çalışmaktayız. Sizinle çalışmak dan da grur duyarız. Kalıp ekibiyiz .