Kazakistan İş İlanları

Tekfen ve Gama şirketi Gate İnşaat Kazakistan’da ihale kazandı

Tekfen İnşaat ve GAMA İnşaat ortak şirketi olan GATE İnşaat, Kazakistan’da bir petrol ve gaz sahasında yapılacak işler için Tengizchevroil şirketiyle 438 milyon dolarlık sözleşme imzaladı.

Tekfen İnşaat’ın, GAMA İnşaat ile %50 ortak şirketi GATE İnşaat, Tengizchevroil (TCO) ile Kazakistan’ın Tengiz Petrol ve Gaz Sahası’ndaki “Gelecek Gelişim Projesi çerçevesinde Kuyubaşı Basınç Yönetim Projesi, İnşaat, Mekanik, Elektrik ve Enstrüman Montajı – Future Growth Project – Wellhead Pressure Management Project, Area 51 Multi Well Pad, Civil, Mechanical, Electrical and Instrumentation Installation” işlerini 55 ayda tamamlamak üzere bir anlaşma imzaladı.

İmza törenine TEKFEN ve GAMA’nın üst düzey yöneticileri katıldı.

İŞ 55 AYDA TAMAMLANACAK

Tekfen Holding AŞ’nin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklamasında, sözleşme kapsamında Kazakistan’ın Tengiz sahasındaki işlerin 55 ayda tamamlanacağı belirtildi.

438 MİLYON DOLARLIK İMZA

Açıklamada, “Tekfen İnşaat ve Tesisat AŞ’nin yüzde 50 hissesine sahip olduğu Gate İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret AŞ, Tengizchevroil ile Kazakistan’ın Tengiz Petrol ve Gaz Sahasında ‘Gelecek Gelişim Projesi-Kuyubaşı Basınç Yönetim Projesi, İnşaat, Mekanik, Elektrik ve Enstrüman Montajı’ işlerine ait 55 ayda tamamlanacak, 438 milyon dolar eşdeğeri bedelli sözleşmeyi imzalamıştır.” ifadelerine yer verildi.

Gate İnşaat‘ın Kazakistan‘da üstlendiği projede görev almak isteyen adayların kariyer sitelerindeki iş ilanları inceleyebileceği gibi, aranan nitelikler doğrultusunda iş başvurusu yapabilirler.

2 Yorum

  1. Merhabalar şuan kazakistan’dan tadlykorganda çalışmaktayız. Sizinle çalışmak dan da grur duyarız. Kalıp ekibiyiz .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu