Yurtdışı Şantiye Şoförü Arayan Firmalar İş İlanları


  Yurtdışında üstlendikleri projelerle dünya çapında büyük projelere imza atan inşaat firmaları 2019 yılında şantiyelerinde görevlendirmek üzere şoför alımı yapıyor ve bu konuda iş ilanları yayınlamaya devam ediyorlar.

  yurtdışı şantiye şoförü Yurtdışı Şantiye Şoför İş İlanları. Ülkemiz genelinde belli bir işsizlik sorunu yaşanmaktadır. Vasıflı veya vasıfsız işçi alımlarında eksikliklerden dolayı, iş alanlarının azlığından dolayı belli oranda işsizlik sorunu olduğu kabul edilmelidir. Vatandaşlarımız iş bulamamaktan yakınırlar ve sürekli çalışacak bir iş ararlar. Ülke içerisinde iş bulamayanlar ise çareyi yurt dışında ararlar. Yurtdışı iş ilanları 2019 haberlerini inceleyecek olursak yurt dışından oldukça fazla iş gücü talebi görmekteyiz. Yurt dışında bulunan firmalar ülkemizden iş gücü talebinde bulunuyorlar.

  İnşaat Şantiyelerine Şoför Alımı Yapılacak

  Yurt dışında bazı ülkelerde inşaat sektöründe büyük hareketlilik yaşanmaktadır. Çok büyük inşaatlar ve projeler geliştirmekte olan yabancı ülkelerdeki inşaat şirketleri iş gücü eksiğini kapatmak için bizim ülkemize teklif getirmektedir. Yurtdışı şoför arayan firmaların iş ilanları ve fırsatlarından yararlanmak isteyen herkes bir an önce CV’lerini doldurarak başvurularını yapmalıdırlar. İnşaat şirketleri mühendis, mimar ve inşaat teknikeri alımı yaparken bir yandan da gidiş geliş, taşıma işlerinde değerlendirmek üzere şoför alımı yapmayı da planlamıştır. Çok sayıda şantiye şoförü alacağını duyurmuşlardır ve yapılacak olan başvuruları beklemekteler.

  İş-kur Aracılığıyla Hemen İlanlara Başvurun

  İş-kur garantisi ile yurt dışına gitmekten korkmayın, güvenilir, dürüst ve sağlam firmalarda iş bulabilirsiniz. İŞKUR yurtdışı iş başvurusu 2019 için pek çok başvuru yapılması bekleniyor. Şantiye şoförlüğü yapmak için çok aday olduğu tahmin edilirken başvuruların gelmesiyle birlikte hemen yerleştirmelere başlanacaktır.  Yurt Dışında Çalışmanın Avantajları Neler Olabilir?

  Ülkesini, ailesini, evini bırakıp hiç tanımadığı, dilinden anlamadığı ve yabancı gelen bir ülkede çalışmak oldukça zor olabilir. Yalnız başına yabancı bir memlekette çalışmanın elbette ki zor yanları olacaktır. Ancak güzel yanları da oldukça fazladır. Yurtdışı işçi alan firmalar işe aldıkları işçilerin barınma, yeme, içme gibi masraflarını karşılıyorlar. Bu ihtiyaçlar için ayrı bir bütçe ayırmaya gerek kalmıyor. Yapılan işin karşılığında alınan maaş döviz olarak hesaplanıyor dolayısıyla oldukça yüklü bir maaş almış oluyorsunuz. Sağlık hakları, sosyal haklar kazanılıyor ve böylece yurtdışında çalışmak cazip oluyor. Bir işte çalışmak isteyen ve yurt dışına gitmeyi göze alabilen herkes başvurabilir, gerekli şartları sağlayanlar işe alınırlar ve çalışmak üzere yurt dışına gidebilirler.

  Yurtdışı Kamyon Şoförü Arayan Firmalar

  Yurtdışında şoför arayan firmalardan kamyon şoförü, damperli kamyon şöförü, mikser operatörü ve hafriyat şoförü iş ilanları için yurtdışında iş yapan inşaat firmalarının iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Yurtdışında iş ilan firmalar ve taşeron ve alt taşeronlara ulaşabilir ve sizde iş başvurusu yapabilirsiniz.

  2019 yılında yurtdışında iş ilanları, yurt dışı işçi alım ve yurt dışı eleman alımı yapan firmaların üstlendiği projelerde görevlendirikmek üzere yurt dışı iş başvurusu yapmak isteyenlere...
  Yurtdışı Şantiye Şoförü Arayan Firmalar İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
  1. Mustafa öztaş dedi ki:

   Damperli kamyon soförü

  2. Tır şöförüyüm 15 yıldan beri tırcılik yapıyorum dedi ki:

   Ahmet uz edirne

   Yurt dısı

  3. Veysel karani karagür dedi ki:

   Harfiyat şöförü evraklarim eksiksiz tamam

  4. EMRAH GÖZSÜZ dedi ki:

   Damperli kamyon ŞÖFÖRÜYÜM YAKLAŞIK 15 yıldır bu işlerdeyim tecrübem var cengiz inşaat ORKUN grup kalyon gibi firmalarda çalıştım yurt dışında da çalışmak istiyorum bütün evraklarım tam yardımcı olursanız sevinirim

  5. Harfiyat şoförü evrakların hazir dedi ki:

   Aziz demir
   Evraklar eksiksiz tam

  6. Ali erdogan dedi ki:

   20 yillik tir söforuyum damper li finiser calistim ve bassoforluk yaptim ayrica alt yapi ustyapi asfalt formenligi sefligi yaptim alanimda profosyonelim ve emekliyim yurt disinda iyi bir firmada calismak istiyorum ikametim adana telim 05326553833

  7. Kemal Özkan Gündoğdu dedi ki:

   Yurtdışı şöferlik veya elektrik işlerinde çalışmak istiyorum yüksek gerilim bilgim var tır şöferliğim var sr1 2 3 4 5 adr var g kaya kamyon ehliyet var

  8. Ahmet DEMİR dedi ki:

   Tır Çekici Lowbet Şoförüyüm
   Uluslararası Ağır Nakliyat
   E Posta :ahmetdemir969@hotmail.com