Kazakistan İş İlanları

Sembol İnşaat Kazakistan Astana İş İlanları

Sembol İnşaat Kazakistan’da yeni başlayan inşaat projesinde görevlendirmek üzere eleman alımı yapıyor. Sembol İnşaat iş ilanı ve iş başvuru şartları hakkında detay aşağıdaki gibidir.

sembol inşaat kazakistan astana iş ilanları

Türkiye ve yurtdışında tamamladığı sıradışı yapıları ve etkileyici projeleriyle bilinen Sembol İnşaat, 2000 yılında kuruluşundan bu yana önemli projelere imza faaliyetlerini dünyanın farklı bölgelerine taşıyarak, karmaşık ve zorlu projeleri belirlenen bütçeler dahilinde ve kısıtlı süre içerisinde gerçekleştirmeyi başarmış bir kurumdur. 6000’den fazla profesyonel çalışanı ile birlikte, Mimarlık ve mühendislik çizimlerinden yapının tamamlanmasına kadar olan süreçleri yöneten Sembol İnşaat, bu sayede çok büyük ölçekte projeleri zamanında, yapısal bütünlüğü sağlayarak, tamamen işler halde ve anahtar teslim olarak tamamlamak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sembol İnşaat Kazakistan’da yeni başlayan inşaat projesinde görevlendirmek üzere eleman alımı yapıyor.

SEMBOL İNŞAAT İŞ İLANI VE İŞ BAŞVURU ŞARTLARI

Sembol İnşaat Kazakistan Astana bölgesinde başlayacak Cami projesi için aşağıda belirtilen kriterlere uygun “DİZAYN OFİS ŞEFİ” pozisyonunda görevlendirilecek eleman alımı yapılacaktır.

PLANLAMA MÜHENDİSİ İŞ İLANI

Sembol İnşaat Kazakistan’da yeni başlayan inşaat projesinde görevlendirmek üzere Planlama Mühendisi arıyor. Planlama mühendisi iş ilanına iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir.

Elektrik işlerinde hazırlanan projelerin inşaat ve mimari bölümlerle koordinasyonunu sağlayacak ve elektrik tesisat projelerinin ve raporlarının saha uygulamalarını koordine edecek, uygulaması için tekniğe göre denetlemek üzere Sembol inşaat Kazakistan’da eleman alımı yapıyor

 • Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
 • Yurtdışında üst yapıda büyük ölçekli projelerde Planlama Mühendisi olarak görev almış,
 • Aylık ve yıllık proje planlama çalışmalarının gerçekleştirilmesi; iş programının hazırlanması, takibi; günlük- haftalık-aylık ilerleme raporlarının çıkartılması vb. konularda en az 7-8 yıl denenyimli,
 • Primavera P6 programını etkin kullanabilen,
 • İyi düzeyde İngilizce bilen ve tercihen orta düzeyde Rusça da bilen,
 • Rusya, Ukrayna, Kazakistan vb. bölgelerde çalışmış,
 • Analitik düşünce yapısına sahip, yaratıcı, sonuç odaklı, etkili problem çözme becerisine sahip,
 • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci olan, insan ilişkileri güçlü,
 • Kazakistan’da ikamet edebilecek

ELEKTRİK ŞEFİ İŞ İLANI VE BAŞVURU ŞARTLARI

6000 den fazla çalışanı ile kompleks ve zorlu projelere imza atmaya devam eden Sembol İnşaat Kazakistan’da bulunan projesinde Elektrik Şefi pozisyonunda görevlendirmek üzere eleman alımı yapıyor.

 • Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,
 •  Yurtdışı üstyapı Otel, alışveriş merkezi gibi büyük ölçekli projelerde görev almış,
 • İnşaat sektöründe konusunda en az 13 -15 yıllık tecrübesi olan,
 •  İyi derecede İngilizce ve /veya Rusça bilen,
 • Rusya, Ukrayna, Kazakistan vb. ülkelerde görev almış,
 • Esnek çalışma saatleri içerisinde takım ruhu ile çalışabilecek,
 • Kazakistan da ikamet edebilecek

SEMBOL İNŞAAT KAZAKİSTAN İŞ İLANINA NASIL BAŞVURU YAPILABİLİR?

Sembol İnşaat’ın Kazakistan’da yeni üstlendiği inşaat projesi için yayınladığı iş ilanına kariyer sitelerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

SEMBOL İNŞAAT HAKKINDA

Sembol Uluslararası İnşaat A.Ş., Türkiye, Rusya Kazakistan, Ukrayna, Hırvatistan, BAE, Libya ve daha birçok yerde toplam inşaat alanı 1 milyon metrekareyi aşan beş yıldızlı otel ve tatil köyü projeleri, alışveriş-eğlence merkezleri, iş -medya kuleleri, kongre – konferans merkezleri, ve daha birçok projeyi tamamlamıştır.

15 Yorum

 1. Merhabalar, adım ozan dış cephe ustasıyım bundan kısa süre önce kazakistan astanada müze yapımında çalıştım verilen bütün işlerimi eksiksiz yerine getirdim ve birçok şantiyede görevimi yerine getirdim, şuanda siz prestijli şirkete başvuru yapıyorum umarım bana dönüş sağlarsınız teşekkürler..

 2. İnşaat kalıpçı ustası yurt dışı deyimi MYK belgesi şirketiniz bunyesinde çalışmak isterim 05444408261

 3. Celik montaj ve kalıp mesleğim var yurt dışı işe ihtiyacım var saygılar 05316607539

 4. Almanya doğma büyümeyim, orada elektrik elektronik okudum, 10 yıldır Türkiyedeyim, Türkiyede Tarım okudum, Türkiyede Tur rehberiyim, inşaat iç dekorasyon ve peyzaj alanlarda çalışıyorum ve çaĺışmak için almanyaya gidebilirim.
  Yabancı dil Almanca İngilzcem var. Almanya Ehliyetim var. 0530 236 89 56

 5. Rusya kazakistanda calistim rusca inqilizcem iyi kaynak imalat ve montaj ekibim hazir poasportlar dahil 05537860026

 6. merhaba ben soguk demircisiyim 3 sene almanya 1 sene kazakistan 1 sene rusya 1 sene ırak türkiyede çok çalıştım m.y.k belgem var 10 senelik pasaportum hazır senbol inşaatında çalıştım çadır kentte kazakistan 0536 837 61 88 saygılar

  1. Çelik montaj ve Aliminyum dograma ustasıyım kazakistan vatandaşı bayan ile evliyim 8 yıl kazakistan da yaşadım,almatanın burulday ilçesin de Hundai otomobil fabrikasının çelik montajında görev aldım şimdi tekarar siz sembol inşaat firması olarak istediğiniz pozisyonlarada gorevlendirilmeye hazirim. Saygılarımı sunarım

 7. Slm dış cephe mantolama alçı saten iç dış boya ve 2 yıldırda gaz altı kaynağı elektrik kaynağı ustalığı yapıyorum uluslar arası geçerliliği olan MYK belgem var sizinle çalışmak isterim SADIK YALINKILIÇ 05395254750 mail yalinkilicsadik@gmail.com

 8. Slm şirketinizin bünyesinde hirvatistan rixsos otelden çalıştım sizden cokmemnunum insaalh sizinle tekrar çalışırız 05382527763 alcipan üzeri bütün işler vs dedi ki:

  Hasan kökten 05382527763 afyonsandikli alcipanci

 9. Yurdışı işi deneyimim var 4 yıldır Arabistan’da çalıştım tekrar gitmek istiyorum elektrik elektronik lise mezunuyum iyi bir berberim aşçılık garsonluk hepsini biliyorum 5536523615 iskenderun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu