Sembol İnşaat Kazakistan Astana İş İlanları


  Sembol İnşaat Kazakistan’da yeni başlayan inşaat projesinde görevlendirmek üzere eleman alımı yapıyor. Sembol İnşaat iş ilanı ve iş başvuru şartları hakkında detay aşağıdaki gibidir.

  sembol inşaat kazakistan astana iş ilanları

  Türkiye ve yurtdışında tamamladığı sıradışı yapıları ve etkileyici projeleriyle bilinen Sembol İnşaat, 2000 yılında kuruluşundan bu yana önemli projelere imza faaliyetlerini dünyanın farklı bölgelerine taşıyarak, karmaşık ve zorlu projeleri belirlenen bütçeler dahilinde ve kısıtlı süre içerisinde gerçekleştirmeyi başarmış bir kurumdur. 6000’den fazla profesyonel çalışanı ile birlikte, Mimarlık ve mühendislik çizimlerinden yapının tamamlanmasına kadar olan süreçleri yöneten Sembol İnşaat, bu sayede çok büyük ölçekte projeleri zamanında, yapısal bütünlüğü sağlayarak, tamamen işler halde ve anahtar teslim olarak tamamlamak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Sembol İnşaat Kazakistan’da yeni başlayan inşaat projesinde görevlendirmek üzere eleman alımı yapıyor.

  SEMBOL İNŞAAT İŞ İLANI VE İŞ BAŞVURU ŞARTLARI

  Sembol İnşaat Kazakistan Astana bölgesinde başlayacak Cami projesi için aşağıda belirtilen kriterlere uygun “DİZAYN OFİS ŞEFİ” pozisyonunda görevlendirilecek eleman alımı yapılacaktır.  PLANLAMA MÜHENDİSİ İŞ İLANI

  Sembol İnşaat Kazakistan’da yeni başlayan inşaat projesinde görevlendirmek üzere Planlama Mühendisi arıyor. Planlama mühendisi iş ilanına iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir.

  Elektrik işlerinde hazırlanan projelerin inşaat ve mimari bölümlerle koordinasyonunu sağlayacak ve elektrik tesisat projelerinin ve raporlarının saha uygulamalarını koordine edecek, uygulaması için tekniğe göre denetlemek üzere Sembol inşaat Kazakistan’da eleman alımı yapıyor

  • Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
  • Yurtdışında üst yapıda büyük ölçekli projelerde Planlama Mühendisi olarak görev almış,
  • Aylık ve yıllık proje planlama çalışmalarının gerçekleştirilmesi; iş programının hazırlanması, takibi; günlük- haftalık-aylık ilerleme raporlarının çıkartılması vb. konularda en az 7-8 yıl denenyimli,
  • Primavera P6 programını etkin kullanabilen,
  • İyi düzeyde İngilizce bilen ve tercihen orta düzeyde Rusça da bilen,
  • Rusya, Ukrayna, Kazakistan vb. bölgelerde çalışmış,
  • Analitik düşünce yapısına sahip, yaratıcı, sonuç odaklı, etkili problem çözme becerisine sahip,
  • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci olan, insan ilişkileri güçlü,
  • Kazakistan’da ikamet edebilecek

  ELEKTRİK ŞEFİ İŞ İLANI VE BAŞVURU ŞARTLARI

  6000 den fazla çalışanı ile kompleks ve zorlu projelere imza atmaya devam eden Sembol İnşaat Kazakistan’da bulunan projesinde Elektrik Şefi pozisyonunda görevlendirmek üzere eleman alımı yapıyor.

  • Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,
  •  Yurtdışı üstyapı Otel, alışveriş merkezi gibi büyük ölçekli projelerde görev almış,
  • İnşaat sektöründe konusunda en az 13 -15 yıllık tecrübesi olan,
  •  İyi derecede İngilizce ve /veya Rusça bilen,
  • Rusya, Ukrayna, Kazakistan vb. ülkelerde görev almış,
  • Esnek çalışma saatleri içerisinde takım ruhu ile çalışabilecek,
  • Kazakistan da ikamet edebilecek

  SEMBOL İNŞAAT KAZAKİSTAN İŞ İLANINA NASIL BAŞVURU YAPILABİLİR?

  Sembol İnşaat’ın Kazakistan’da yeni üstlendiği inşaat projesi için yayınladığı iş ilanına kariyer sitelerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

  SEMBOL İNŞAAT HAKKINDA

  Sembol Uluslararası İnşaat A.Ş., Türkiye, Rusya Kazakistan, Ukrayna, Hırvatistan, BAE, Libya ve daha birçok yerde toplam inşaat alanı 1 milyon metrekareyi aşan beş yıldızlı otel ve tatil köyü projeleri, alışveriş-eğlence merkezleri, iş -medya kuleleri, kongre – konferans merkezleri, ve daha birçok projeyi tamamlamıştır.

  2019 yılında yurtdışında iş ilanları, yurt dışı işçi alım ve yurt dışı eleman alımı yapan firmaların üstlendiği projelerde görevlendirikmek üzere yurt dışı iş başvurusu yapmak isteyenlere...
  Sembol İnşaat Kazakistan Astana İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
  1. Mehmet Necati kaya dedi ki:

   Slm yurtdışında çalıştım mekanik tesisat ekip var ihtiyacınız varsa.0535.824.07.65