Genel

Suudi Arabistan’a İşçi Götüren Firmalar

Suudi Arabistan Arap yarımadasının en güçlü ve zengin ülkesidir. Müslümanlar için kutsal olan ülkeye her yıl yüz binlerce insan hac ve umre vazifesini yerine getirmek için ziyarete gitmektedir.

suudi arabistan işçi alımıSuudi Arabistan, zengin olmasından dolayı farklı sektörlerdeki iş gücünün büyük bir bölümü diğer müslüman ülkelerden sağlamaktadır. Özellikle inşaat alanında yatırımları olan Türk firmaları açılan ihalelere yoğun bir talep göstermektedir. Ülke genelinde devam eden inşaatların büyük bir bölümü için inşaat projelerinde çalıştırılmak üzere İnşaat Personeli götürülmektedir. Sizlerde yurt dışında iş bulmak istiyorsanız bu ilanlara başvuru yapmanız gereken ilanlar olduğunu belirtmek istiyoruz.

Yurt dışında çalışmanıza engel bir durum yoksa ve sizde Türkiye de yaptığınız işi yurt dışında yaparak kazandığınız paranın dört katını yurtdışında çalışarak kazanabilirsiniz. Daha önceden yurt dışı iş tecrübeniz varsa ve azda olsa Arapça biliyorsanız yurt dışında iş bulabilmeniz daha kolay diyebiliriz. Şimdi hangi firmaların Yurt Dışına personel aradığına bir göz atalım.

SUUDİ ARABİSTAN İŞ İLANLARI

  • Operasyon Şefi ( Simir Sarayı )
  • Cafe Personeli ( MADO )
  • Elektrik İşleri Şefi ( Doğuş İnşaat )
  • Teknik Ofis Şefi ( MNG HOLDİNG-MAPA A.Ş.)
  • İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı (BAYTUR)
  • Elektrik Teknisyeni ( Doğuş İnşaat )

Suudi Arabistan’da çalışmak isteyenler için yayınlanan iş ilanlarından bazıları yukarıdaki gibi verilmiştir. En fazla personel alımı için İnşaat sektöründe olduğunu söyleyebiliriz. Daha önce de belirttiğimiz gibi eğer çalışmanıza engel bir durum yoksa ve yurt dışında da çalışırım diyorsanız alt kısımda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

3 Yorum

  1. Merhabalar, Suudi Arabistan, Riaydh sehrinde 9 yildir ikamet etmekteyim. Ingiltere London Business manegement bolumunu bitirdim. Turk Firmalarinin burda ki temsiciliklerinde calismak isterim. Saygilarimla,
    brusk911@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu