Yurt dışı iş ilanları

Yurtdışında çalışacak eleman arayan firmalar 2022

Yurtdışında iş yapan inşaat şirketleri birçok farklı pozisyonda vasıflı ve vasıfsız eleman arıyor. İşte yurtdışında iş yapan inşaat firmalarının güncel yurtdışı iş ilanları.

YURTDIŞI İŞ İLANLARI VE İŞ BAŞVURU ŞARTLARI

  • Onur İnşaat Ukrayna’da üstlendiği projesinde görevlendirmek üzere Kalite Kontrol Müdürü aramaktadır.

RÖNESANS İNŞAAT CEZAYİR İŞ İLANLARI

  • Rönesans İnşaat Cezayir’de yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere Mali İşler Şefi, Kamp Amiri ve Planlama Mühendisi arıyor.

RÖNESANS İNŞAAT RUSYA İŞ İLANLARI

Rönesans İnşaat Rusya’da üstlendiği projelerinde görevlendirmek üzere, İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü, Boru Mühendisi, Kalite Kontrol Şefi, Doküman Kontrol Yöneticisi, İnşaat Organizasyonu Planlama Teknikeri, Boya ve İzolasyon Şefi, Boya İzolasyon Mühendisi, Altyapı Şefi, Sözleşme Mühendisi ve Sözleşme Şefi arıyor.

Kuzu Grup Cezayir İş İlanları

Kuzu Grup Cezayir Blida’daki toplu konut projesinde görevlendirmek üzere Mütercim Tercüman ve Kesin Hesap Uzmanı aramaktadır.

YURTDIŞI İŞ İLANLARINA İŞ BAŞVURUSU NEREDEN NASIL YAPILIR?

Yurtdışında çalışmak isteyen ve yurtdışı iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer sitenelerindeki güncel iş ilanlarını takip edebileceği ve iş ilanlarına iş başvurusu yapabileceği gibi, yurtdışında iş alan inşaat firmalarının taşeron şirketlerine ulaşmalarına ve başvuru yapmaları gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu