Yurtdışında çalışacak eleman arayan firmalar 2021


  Yurtdışında iş yapan inşaat şirketleri birçok farklı pozisyonda vasıflı ve vasıfsız eleman arıyor. İşte yurtdışında iş yapan inşaat firmalarının güncel yurtdışı iş ilanları.

  yurtdışında çalışacak eleman arayan firmalar

  YURTDIŞI İŞ İLANLARI VE İŞ BAŞVURU ŞARTLARI

  • Onur İnşaat Ukrayna’da üstlendiği projesinde görevlendirmek üzere Kalite Kontrol Müdürü aramaktadır.

  RÖNESANS İNŞAAT CEZAYİR İŞ İLANLARI

  • Rönesans İnşaat Cezayir’de yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere Mali İşler Şefi, Kamp Amiri ve Planlama Mühendisi arıyor.

  RÖNESANS İNŞAAT RUSYA İŞ İLANLARI

  Rönesans İnşaat Rusya’da üstlendiği projelerinde görevlendirmek üzere, İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü, Boru Mühendisi, Kalite Kontrol Şefi, Doküman Kontrol Yöneticisi, İnşaat Organizasyonu Planlama Teknikeri, Boya ve İzolasyon Şefi, Boya İzolasyon Mühendisi, Altyapı Şefi, Sözleşme Mühendisi ve Sözleşme Şefi arıyor.

  Kuzu Grup Cezayir İş İlanları

  Kuzu Grup Cezayir Blida’daki toplu konut projesinde görevlendirmek üzere Mütercim Tercüman ve Kesin Hesap Uzmanı aramaktadır.  YURTDIŞI İŞ İLANLARINA İŞ BAŞVURUSU NEREDEN NASIL YAPILIR?

  Yurtdışında çalışmak isteyen ve yurtdışı iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer sitenelerindeki güncel iş ilanlarını takip edebileceği ve iş ilanlarına iş başvurusu yapabileceği gibi, yurtdışında iş alan inşaat firmalarının taşeron şirketlerine ulaşmalarına ve başvuru yapmaları gerekmektedir.

  2021 yılında yurtdışında iş ilanları, yurt dışı işçi alım ve yurt dışı eleman alımı yapan firmaların üstlendiği projelerde görevlendirikmek üzere yurt dışı iş başvurusu yapmak isteyenlere...