Yurt dışı iş ilanları

Yurtdışında çalışacak eleman arayan firmalar 2024

Yurtdışında iş yapan inşaat şirketleri birçok farklı pozisyonda vasıflı ve vasıfsız eleman arıyor. İşte 2024 yılında yurtdışında iş yapan inşaat firmalarının güncel yurtdışı iş ilanları.

YURTDIŞI İŞ İLANLARI VE İŞ BAŞVURU ŞARTLARI

 • Onur İnşaat Ukrayna’da üstlendiği projesinde görevlendirmek üzere Kalite Kontrol Müdürü aramaktadır.
 •  

RÖNESANS İNŞAAT CEZAYİR İŞ İLANLARI

 • Rönesans İnşaat Cezayir’de yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere Mali İşler Şefi, Kamp Amiri ve Planlama Mühendisi arıyor.

RÖNESANS İNŞAAT RUSYA İŞ İLANLARI

Rönesans İnşaat Rusya’da üstlendiği projelerinde görevlendirmek üzere, İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü, Boru Mühendisi, Kalite Kontrol Şefi, Doküman Kontrol Yöneticisi, İnşaat Organizasyonu Planlama Teknikeri, Boya ve İzolasyon Şefi, Boya İzolasyon Mühendisi, Altyapı Şefi, Sözleşme Mühendisi ve Sözleşme Şefi arıyor.

Kuzu Grup Cezayir İş İlanları

Kuzu Grup Cezayir Blida’daki toplu konut projesinde görevlendirmek üzere Mütercim Tercüman ve Kesin Hesap Uzmanı aramaktadır.

YURTDIŞI İŞ İLANLARINA İŞ BAŞVURUSU NEREDEN NASIL YAPILIR?

Yurtdışında çalışmak isteyen ve yurtdışı iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer sitenelerindeki güncel iş ilanlarını takip edebileceği ve iş ilanlarına iş başvurusu yapabileceği gibi, yurtdışında iş alan inşaat firmalarının taşeron şirketlerine ulaşmalarına ve başvuru yapmaları gerekmektedir.

8 Yorum

 1. Asmatavan dış cephe çelik konstrüksiyon montajı kompozit kalfasiyim boya ince işler 05307011200 selamlar

 2. Mer.Ben Trasmikser opr. Damperli kamyonda kullanıyorum TÜM EVRAKLARIM MEVCUT şoför ihtiyacınız olursa bu numaradan ulaşa bilirsiniz cep; 535 012 11 47 iyi çalışmalar

 3. 34 yıldır kamyon kullanıyorum ankara Etimesgut belediyesinden emekliye üç yıldır hafriyata çalışıyorum tüm belgeleri tamam sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum kelamı Ersoy 05359668758 dedi ki:

  Kelamı ersoy

 4. Alçı Alçı levha boya ustasyım yurt dışında çalışmak istiyorum pasaport um hazır 5319771739

 5. Gerçekten işe ihtiyacım var inşaat işinden anlarım benim için yer fark etmez sizinle çalışmak istiyorum

 6. merhabalar ben ahmet alçı sıva boya fayans işleri yapıyorum yurtdisinda calismak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu