Yurt dışı iş ilanları

Yurtdışı İş Makinesi Operatörü İş İlanları

Yurtdışında iş arayan ve yayınlanan ilanlara başvuru yaparak yurtdışına çalışmaya giden bir çok yurttaşımız bulunmaktadır. Bizde site olarak yurtdışında çalışmak isteyenler için yayınlanan güncel yurtdışı iş ilanlarını araştırıyoruz. Yurtdışı iş ilanları bölümünde yeni paylaşacağımız ilanda ise yurtdışında çalışmak isteyenler için yayınlanan dozer operatörü alımı ilanı olacaktır.

İş Makinesi Operatörü İş İlanlarıSizlere bu bölümümüzde işkur yurtdışı iş ilanları vasıfsız, yurtdışı iş ilanları vasıfsız, işkur yurtdışı iş ilanları, yurtdışı iş imkanı olan meslekler, yurtdışı iş ilanları vasıfsız, yurtdışı iş ilanları inşaat haberlerini iş arayanlar için araştırmaya devam ediyoruz.

İŞ MAKİNESİ OPERATÖRÜ ARANIYOR!

İnşaat sektöründe Cezayir’de faaliyetlerine devam eden Günsayıl İnşaat bünyesine dozer operatörü alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuru yapmak isteyen adayların; İş sorumluluğu alabilen kişiler olması, Caterpillar D5 ve D8 markalı dozerleri kullanmasını biliyor olmak, Yol işlerinde tesviye, sıfırlama deneyimi gerekmektedir, Silindirle sıkıştırılmış beton gövdeli barajı konusunda 5 yıl tecrübesi olması ve Baraj Şantiyesinde Çalışacak olması gerekmektedir.

Yurtdışında iş makinesi arayan firmalarda çalışmak isteyen adaylar, öncelikle yurtdışında iş yapan firmaları öğrenmeli ve kariyer sitelerindeki yurtdışı iş ilanları takip etmelidir.

CEZAYİR İŞ İMKANLARI

Yurtdışında çalışmak, hepimizin hayalidir. İnsanların daha fazla para kazanma ihtiyacı arttıkça yurtdışında çalışma isteği de her geçen gün artmaktadır. Cezayir özellikle inşaat ve tekstil sektöründe her yıl bir çok yurttaşımız çalışmak için bu ülkeye gidiyor. Ülkemizle ticareti canlı olan bu ülke her yıl ülkemizden bir çok işçi talep etmektedir.

3 Yorum

  1. Ekxsevetör opretörüyüm 2006 dan bari çalışmaktayım belgemi 2010 da aldım alt yapı ve mermer sektöründe çok çalıştım çalışmaktayım 0536 3518502 yurtdışında çalışmak istiyorum

  2. 25yıllık ekskavatör paletli ve ekskavator lastikli operatörü yüm yurtdışı deneyimim var seyahat engelim yok yurtdışı işi arıyorum yardımcı olunursa sevinirim 0533 040 5006.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu