Yurt Dışına Vasıfsız İşçi Alımı Yapan Firmalar


  Yurtdışında iş yapan inşaat firmaları üstlendikleri projelerinde görevlendirmek üzere vasıflı ve vasıfsız eleman alımı yapmaya devam ediyor.

  Yurtdışı vasıfsız işçi alımı için ilanlar yayımlamakta ve yurtdışı hayali kuran kişilere de şans tanıyarak onların istihdamına destek olmaktadır. Hâlihazırda yabancı ülkelere giderek orada vasıfsız işçi olarak çalışanların sayısı hiçte az değildir. Bunun için yurtdışı vasıfsız işçi alımı kategorisinde yer alan ilanlarını takip ederek sizde yurtdışında çalışabilir ve gayet iyi bir gelire sahip olarak yaşam standartlarınızı yükseltebilirsiniz.

  Yurtdışı Vasıflı Vasıfsız İşçi Alımı

  Yurt dışı vasıflı vasıfsız işçi alımı için yayımlanan iş ilanları arasında pek çok sektör ve imkân bulunmakta. Bu sektörlerin başında ise inşaat sektörü daha fazla ön plana çıkıyor. Özellikle son yıllarda Türk inşaat firmalarının yurtdışında çok sayıda proje yürütmesi ve yatırımlarını artırması, yurtdışı vasıflı ve vasıfsız işçi alımını da beraberinde getirmiştir. Dolayısıyla sadece vasıflı işçiler değil vasıfsız işçilerde yurtdışı iş olanaklarından yararlanmaktadır. Üstelik firmaların birçoğu alacakları vasıfsız personellerde yurtdışı tecrübesi de aramıyor. Bu nedenle inşaat projelerinde çalışabilecek kaynakçı, demirci, fayansçı gibi ustaların yanında yardımcı eleman olarak çalışacak bu kişiler zamanla yaptıkları işlere hâkim olacak ve daha sonraları usta olarak da görev alabileceklerdir.  Yurt dışı İşçi Alımı Yapan Ülkeler

  Yurtdışında vasıfsız eleman alımı yapan Türk inşaat firmaları, bulundukları ülkelerde tünel, köprü, yol, hastane ve baraj gibi yapıların inşasını yürütmekte ve aldıkları ihaleleri sözleşmede belirtilen tarihlerde teslim edebilmek için gece-gündüz çalışmaktadır. Bu nedenle esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, öğrenmeye açık ve yurtdışında çalışabilecek olan vasıfsız işçilere iş imkânı sunmaktadır. Ağırlıklı olarak Türk inşaat firmalarının faaliyette bulunduğu ülkeler ise şunlardır. Suudi Arabistan, Katar, Pakistan, Katar, Özbekistan, Türkmenistan, Irak, Libya, Katar, Dubai ve Azerbaycan’dır.

  Eğer sizde bu ülkelerde çalışabilirim diyorsanız hem sitemizde yayımladığımız yurtdışı iş fırsatlarını hem de kariyer sitelerinde yayımlanan yurtdışı iş ilanlarını takip edebilir ve yepyeni bir çalışma hayatına ilk adımınızı atabilirsiniz.

  2021 yılında yurtdışında iş ilanları, yurt dışı işçi alım ve yurt dışı eleman alımı yapan firmaların üstlendiği projelerde görevlendirikmek üzere yurt dışı iş başvurusu yapmak isteyenlere...