Yurt Dışına İşçi Götüren Türk İnşaat Şirketleri


  Yurtdışında üstlendikleri projelerle büyük başarılara imza atan inşaat firmaları yurt dışına işçi götürmeye devam ediyor. Yurtdışına işçi götüren firmaların iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

  yurtdışı işçi götüren inşaat şirketleriYURTDIŞI VE YURTİÇİ ELEMAN – İŞÇİ ALIMI YAPAN TÜRK FİRMALAR
  Birçok türk firma eleman alımı yapıyor elbette ama bunlardan bazıları şirket olarak büyük ölçeklere ulaştıkları için eleman ve işçi alım sayıları binlerle ifade ediliyor. Peki yurt içerisinde ve yurtdışı işçi alımı yapan Türk İnşaat firmaları hangileri: Söz konusu inşaat elemanı arayan ve inşaat işçisi alımı yapan dev firmaların başında YAPI MERKEZ İNŞAAT, UKRA İNŞAAT, VARYAP, TEKNİK YAPI, SUR YAPI, BULUT İNŞAAT, Fİ YAPI, ENKA İNŞAAT, LİMAK İNŞAAT ve RÖNESANS İNŞAAT geliyor. İnşaat alanında en fazla işçi-personel alımı yapılan şehir ise İstanbul.

  Yurtdışına işçi götüren firmaların iş ilanlarını yurtdışı iş ilanları kategorisinden inceleyebileceğiniz gibi kariyer sitelerinden de güncel iş ilanlarını inceleyebilir, başvuru şartları doğrultusunda uygun ve açık pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

  İNŞAAT ELEMANI – İŞÇİ ALIMLARI
  Güçlü ve büyük projelere imzalayan inşaat firmaları bu sene için de istikrarlı kararlara vererek yeni personel alımlarına devam edecekler. Bilindiği gibi en fazla inşaat işçisi alımı yapılmış olan iller . Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Antalya. Bu değişmeyecek ve bir sonraki dönemde bu iller başı çekecekler. İnşaat alanında iş arayan arkadaşlarımızın bu şehirlerde şanslarının daha yüksek olduğu görülüyor.  ENKA İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI
  Türkiye başta olmak üzere Orta Doğu, Afrika; Batı ve Doğu Avrupa; Rusya Federasyonunda İş merkezleri, otoyollar, plazalar, fabrikalar vb inşaat projeleri ile faliyetini yürütmektedir. Enka inşaat işçi eleman alımı.

  BULUT İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI
  Bulut inşaat Türkiye’nin dünyadaki nüfusunun ilk 10 ülke arasına girmesi genç nüfusun korunması için sosyal donatılarıyla daha kaliteli yaşam alanları oluşturmayı kendine misyon edinmiştir.

  LİMAK İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI
  Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam olanağı sağlayan LİMAK İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. Limak inşaat 2018 işçi eleman alımı.

  Fİ YAPI ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI
  Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen FİYAPI A.Ş. yoğun ilgiyle karşılanan projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Fi Yapı 2018 işçi eleman alımı.

  RÖNESANS İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI
  Türkiye’nin en büyük 2. uluslararası müteahhidi konumundadır. ENR (Engineering News Records) 225 Uluslararası Müteahhitler listesinde 2007 yılında 61′inci, 2008 yılında 68′inci, 2009 yılında 85′inci, 2010 yılında 75′inci, 2011 yılında ise 69′uncu sırada yer almıştır. Rönesans İnşaat’ın projeleri bağımsız kuruluşlar tarafından birçok uluslararası ödüle layık görülmüştür. Rönesans inşaat 2018 işçi eleman alımı.

  UKRA İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI
  Ukra İnşaat’ın tüm projelerinde Türkiye ve dünyanın en önemli uzmanları, mühendisleri, mimarları görev aldı. Ukra İnşaat gerçekleştirdiği tüm projelerde çevreye uyum prensibine hakimdir. Ukra İnşaat teknelojisinin en üst olanaklarını doğanın verdiği huzur ve uyumla harmanlar. Ukra İnşaat’ın hedefi değer yaratan herkese kazandıran bir marka olarak büyük projelere imza atmak başarıyı ona güvenen insanlarla paylaşmayı ilke olarak benimsemiştir. Ukra İnşaat 2018 işçi eleman alımı.

  2021 yılında yurtdışında iş ilanları, yurt dışı işçi alım ve yurt dışı eleman alımı yapan firmaların üstlendiği projelerde görevlendirikmek üzere yurt dışı iş başvurusu yapmak isteyenlere...

  Yurt Dışına İşçi Götüren Türk İnşaat Şirketleri yazısına yapılan yorumlar
  1. Sahin karaduman dedi ki:

   Deneyimliyim yurt dısı da calısmak istiyoru

  2. Anonim dedi ki:

   Kalıp ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum TL 05426810605

  3. turgay çamoğlu dedi ki:

   Merhabalar elektirik ustasıyım eğer kabul ederseniz çalışma isterim
   0534 265 09 50