Summa İnşaat Moldova’da stadyum ihalesi kazandı


  Türk inşaat şirketi Summa İnşaat ihale kazandı. Yurtdışında yeni projelere imza atan Türk şirketlerinden Summa İnşaat Moldova’da stadyum ihalesi kazandı.

  Summa İnşaat Mete Boran Tarafından Ankara’ da kurulmuştur. 14 ülkede enerji ve inşaat işleri yapan Summa İnşaat sektöründe en yüksek kaliteyi hedeflemiştir. 4 kıtada 2.500 çalışanı bulunan Summa İnşaat, lüks projelerine hızla devam ediyor. 

  Summa İnşaat – Mete Bora

  SUMMA İNŞAAT MOLDOVA STADYUM PROJESİ

  Moldova’nın başkenti Kişinev’de yapılan Chisinau adlı futbol stadyumunun ihalesine katılan Summa İnşaat, ihaleyi kazandı. Stadyum projesini Türk inşaat şirketi Summa’nın kazandığını, Moldova Ekonomi Bakanı Chiril Gaburici açıkladı. Gaburici, inşaat çalışmalarının ağustos ayında başlayacağını duyurdu. Ekonomi Bakanı Gaburici, Summa İnşaatın, Moldova’da bir çok önemli proje, başarıyla imza attığını dile getirdi. Chisinau Stadyumu, 70 hektarlık bir alan üzerinde inşaa edilecek, projenin toplam maliyeti 40 Milyon Euro olarak belirlenmiş. Moldova Hükümeti, Stadyumun faliyetlerinden elde edeceği kazançla şirketin iş bitirme ücretini Summa İnşaat’a teslim edecek.   Summa İnşaat’ın Moldova’daki diğer projeleri ise, MallDova, Leogrand Hotel, Medpark Hastanesidir. Moldova’daki başarılı işler ülkenin Cumhurbaşkanı Igor Dodon’un da dikkatini çekmiş durumda. Dodon, Summa Yönetim Kurulu Başkanı Bora Selim’e Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Konseyi Üyeliği görevini vermiş. 

  2021 yılında yurtdışında iş ilanları, yurt dışı işçi alım ve yurt dışı eleman alımı yapan firmaların üstlendiği projelerde görevlendirikmek üzere yurt dışı iş başvurusu yapmak isteyenlere...

  Summa İnşaat Moldova’da stadyum ihalesi kazandı yazısına yapılan yorumlar
  1. Soğuk demirci ustasiyim dedi ki:

   Mehmet onur tlf 05369346939

  2. Benim ekibim var kara sıva alçı boya dedi ki:

   Kemal 05537204668

  3. Erdal Binici dedi ki:

   30 yıllık inşaat teknikeriyim.Alt ve üst yapı kaba ve ince işlerde tecrübeliyim.Uygun görürseniz güncel CV’mi gönderebilirim.
   Teşekkürler.Saygılarımla.

  4. Slm iyi günler ben elektrik ustasıyım 15 selik yurt dışı tecrübem var moldovyadaki stadyum projesi için sizinle çalışmak isterim 05339645863 dedi ki:

   Serdal göktaş

  5. Abdulkadir Çıtak dedi ki:

   Asmatavan dış cephe çelik konstrüksiyon montajı kompozit kalfasiyim boya ince işler 05307011200 selamlar

  6. kerim mercan dedi ki:

   kerim mercan 25 yıllık inşaat beton arme soguk demir işcisiyim yurt dışı deneyimim vardır libya rusya tataristan gibi ülkelerde neslegim üzerine görev aldım alanımda mesleki yeterlilik belgesine sahibim şirketinizin yürütmüş oldugu yurt ici yurtdışı işlerde görev almak isti yorum gerektigi taktirde ekip kurabilecek cevreye sahibim uygun pozısyonda işlerde görev almak isti yorum saygılarımla +90542.349.9443

  7. Anonim dedi ki:

   Halit çağın

  8. Kalıp demir sıva alçı boya tüm mesleklerde 120 kişilik ekibimiz var dedi ki:

   Halit çağın

  9. Ismail dedi ki:

   Merhaba ben ismail abiç meslegim alci siva boyaci ustasiyim ustalık belgemde var deneyimli ustayim sertifikam var yurtdisi işi arıyorum bulamiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim 05378182645 30 yıllık ustayim saygilar

  10. İSHAK TUNCA dedi ki:

   Seramik mermer kaplama ustasıyım myk belgem var yurt disinda calismak istiyorum 0542 785 67 78

  11. Mehmet Necati kaya dedi ki:

   Yurtdışında çalıştım mekanik tesisat ekip var ihtiyacınız varsa .0535.824.07.65

  12. Kazım dedi ki:

   10yıllık kepçe operatörüyüm kamyon şoförüyüm src2 src4 belgelerim var yurtdışında çalışmak istiyorum

  13. Recep koc dedi ki:

   Moldovada duma şirketiyle çalıştım kalıpçı olarak ekipman hazır 5384753288 saygılarımla