Rusya İş İlanları

Rönesans İnşaat, Rusya’da 15 hastane inşa edecek

Rönesans Holding, Rusya’da 15 eğitim ve araştırma hastanesi inşa etmek üzere Rusya Doğrudan Yatırım Fonu ile anlaşma imzaladı.

Rusya’nın varlık fonu Rusya Doğrudan Yatırım Fonu (RDIF) ile Rönesans Holding’in Rus üniversitelerinde eğitim ve araştırma hastaneleri kuracağı açıklandı.

Konuya ilişkin basın bülteninde RDIF ile Rönesans Holding’in Rusya’nın farklı bölgelerinde, üniversite bünyelerinde kurulacak eğitim ve araştırma hastanelerini kapsayan ortak bir projeyi hayata geçirmek üzere anlaştığı ve ilgili sözleşmenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rusya’ya gerçekleştirdiği ziyaret sırasında imzalandığı belirtildi.

RDIF CEO’su Kirill Dmitriev, “RDIF ve Rönesans Holding’in başarılı ortaklığı sayesinde Rus üniversitelerinde 15 eğitim ve araştırma hastanesi kurmayı planladığımız büyük ölçekli yeni bir projeyi başlatıyoruz” dedi.

Rönesans Holding Başkanı Erman Ilıcak ise, Rönesans Holding’in bugüne kadar Rusya’da yaklaşık 1.3 milyar dolar tutarında gayrimenkul yatırımına imza attığını belirterek, “Bugün, Rusya’nın farklı bölgelerinde inşa edilecek, 15 eğitim ve araştırma hastanesi için ilk adımları atıyoruz. Rönesans’ın Türkiye’de sağlık sektörü, medikal inşaat ve sağlık işletmelerinden elde ettiği tecrübeyi, bu projeyle birlikte Rusya’ya taşıyacağız” diye konuştu.

2 Yorum

  1. Meraba elektrik ustasıyım 20 senelik iş tecrübem var 40 yaşındayım inşaat elektrik alanın da her türlü projelerde çalıştım şu boşum sizler ile yurt dışında çalışmak isterim iyi çalışmalar dilerim saygılar .
    yigitgrup06@gmail.com
    0533 365 63 58

  2. Rusya da iş arıyorum myk belgesi var pasaportum da hazır boru montaj çelik konstrüksiyon bakım işlerinde bulundum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu