Yurtdışı projeler

Kayı İnşaat Cezayir’deki son projesini hayata geçirdi

İnşaat alanında dünyanın en büyük uluslararası inşaat şirketleri arasında yer alan Kayı Holding, şirket için önemli bir yatırım merkezi konumunda bulunan Cezayir‘de bir projeyi daha hayata geçirdi.

Ülkenin başkenti Cezayir ve Oran’dan sonra üçüncü büyük şehir olan Konstantin’de Constantine Otel projesini teslim eden Kayı Holding, bölgedeki anahtar teslim taahhüt projelerine bir yenisini daha ekledi.

Toplamda 17.253 metrekare alana sahip lüks otelde 120’nin üzerinde odanın yanı sıra kafeteryalar, restoranlar, havuz ve oditoryum bulunuyor. Kayı Holding’in ülkedeki 17. projesi olan otelin Mühendislik Tedarik İnşaat (EPC) anahtar teslim inşaatını Kayı İnşaat‘ın Cezayir’deki iştiraki olan Bilyap İnşaat üstlendi. Kayı Holding, Cezayir’de son olarak geçtiğimiz yıl Kasım ayında Djanet Otel Projesi’ni teslim etmişti.

KAYI İNŞAAT

kayı inşaat cezayir constantine otel projesi
CONSTANTİNE ASKERİ OTEL – Cezayir’in Constantine şehrinde yer alan Constantine Askeri Otel projesi 18,350 m2 yerleşik alana sahip olup, 54,000 m2 arazi üzerinde bulunur. 4 yıldızlı Askeri Otel’in 120 standart odası, 8 junior suite odası, 4 senior suite odası, 1 VIP suite odası, restaurantları, kafeteryaları, havuzu ve oditoryumu bulunur. KAYI İnşaat’ın Cezayir’deki iştiraki olan Bilyap İnşaat, projenin Mühendislik Tedarik İnşaat (EPC) anahtar teslim inşaatını üstlenmiştir.

İnşaat sektöründe 1991 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerde bulunan Kayı İnşaat’ın ana faaliyetleri arasında endüstriyel inşaatlar, rezidans ve konut kompleksleri, ofis binaları, alışveriş ve eğlence merkezleri, otel binaları, eğitim kuruluşları, sağlık kampüsleri, enerji ve diğer altyapı projelerinin inşaatları bulunuyor. Kayı İnşaat, Cezayir’in yanı sıra Rusya, Kazakistan, Türkmenistan, Litvanya, Bulgaristan, Irak ve Libya gibi ülkelerde faaliyet gösteriyor.

Kayı İnşaat’ın Cezayir’deki iştiraki olan Bilyap İnşaat, bölgede uzun süredir bulunur ve rezidans ve konut kompleksleri, otel ve ofis binaları, resmi idari binalar, eğitim kuruluşları ve konteynır terminalleri dahil pek çok Mühendislik Tedarik İnşaat (EPC) anahtar teslim inşaat projesini tamamlamıştır.

Bilyap İnşaat genel olarak çok amaçlı projeler, sosyal kurumlar, otel ve ofis binaları ve sağlık projeleri dahil Mühendislik Tedarik İnşaat (EPC) anahtar teslim inşaat projelerini gerçekleştirmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu