Yurtdışı projeler

Kalyon İnşaat yurt dışı yatırımlarına hazırlanıyor

Kalyon İnşaat İstanbul Havalimanı ile edindiği tecrübeyi yurtdışı projelere taşımaya hazırlanıyor.

kalyon inşaat yurtdışı yatırımları

Türkiye’nin vizyon projeleri olarak adlandırılan çok sayıda mega yapıda imzası bulunan Kalyon Holding, İstanbul merkezli küresel bir şirket olma yolunda hamlelerini sürdürüyor. Yurt içi ve yurt dışında yatırımlarını hız kesmeden devam ettiren Kalyon Holding’in bugüne kadar tamamladığı projeler arasında, 1980’li yıllarda yapımını üstlendikleri Ankara tank bakım fabrikaları, İstanbul’un su sorununu çözen Ömerli Çamlıca İsale Hattı, İstanbul Metrobüs projesi, KKTC’ye su temini projesi, Avrupa’nın en büyüğü olan Ataköy İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi ve son olarak Türkiye’nin gözbebeği İstanbul Havalimanı yer alıyor.

KALYON İNŞAAT’I DÜNYA MARKASI YAPACAĞIZ

Hedeflerini, “Kalyon’u kendi alanında dünyanın en önemli markalarından birine dönüştürmek” diye özetleyen Mehmet Kalyoncu, bu kapsamda yeni dönemde yurtdışı yatırımlarına da ağırlık vereceklerini vurguladı.

“Bu konuda ciddi adımlar atmayı sürdürüyoruz. Hedef coğrafyalarda da ülkemizde geldiğimiz büyüklüğe ulaşmak istiyoruz. Bunun için Kalyon Avrupa ofisimizi ilk olarak Bükreş’te kurduk. Buradan Balkanlar, Doğu Avrupa’daki fırsatları inceliyoruz” diyen Kalyoncu, sözlerine şöyle devam etti: “Dünyanın farklı coğrafyalarında önemli ihalelere giriyoruz. Amerika’dan Avrupa’ya ve Ortadoğu’ya uzanan geniş bir coğrafyada, yeni havalimanı projeleri üzerinde çalışıyoruz. Peru, Katar, Arnavutluk, Hollanda gibi ülkelerde teklif ve ihale süreçlerimiz oldu. Bu çalışmalara hız kesmeden devam edeceğiz. Türkiye’de tamamladığımız önemli projeler, küresel bazda da önümüzü açıyor, Kalyon markasının güvenilirliğine önemli katkı sağlıyor. Devlet Başkanı, başbakan ve bakan seviyesinde, farklı ülkelerden görüşme davetleri alıyoruz.”

KALYON İNŞAAT’IN YURT DIŞINDA DEVAM EDEN PROJELERİ

  • IRAK ERBİL DUHOSK SU TEMİNİ PROJESİ
    Erbil Su Arıtma Tesisi’nin genişletilmesi, Erbil’deki eski şebeke hatlarının değişimi ve Duhok içme suyu temin sisteminin mevcut kısımlarda yenilenmesi ile mevcut olmayan yerlerde yeniden yapılması işlerini kapsamaktadır.

2 Yorum

  1. Yurtdışı şöferlik veya elektrik işlerinde çalışmak istiyorum yüksek gerilim belgem var 8 yıl dır tır şöferliğim var sr1 2 3 4 5 adr var g kaya kamyon ehliyet var yurtdışı projelerde yeralmak istiyorum 5417463108

  2. Elekrik ustasiyim şantiye bende şansimi denim dedim belki kismet olur 0535 712 90 39
    Pasaport var saygilar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu