Yurtdışı projeler

Ant Yapı İngiltere’deki Apex House projesine başladı

Ant Yapı’nın İngiltere’de yapımını üstlendiği Apex House projesine başladı. İngiltere’de üstlendiği temel atma töreninin büyük bir gururla gerçekleştirdi.

ant yapı ingiltere londra projesi

Ant Yapı, İngiltere’de önemli bir proje hayata geçiriyor. Grainher PLC. Ant Yapı’nın İngiltere’deki mükemmel çalışmalarına duyduğu güveni göstererek Londra Seven Sisters‘da, Apex House projesini teslim etti. Ant Yapı tamamı 163 konutluk projeyi tasarlayacak ve inşa edecek. 17.000 metrekarelik alana yayılan Apex House’ın zemin katında mağazalar bulunacak. Toplam iki blok ve dört adet daha sıra evden oluşan projenin teslimatı 2020 yılında gerçekleşecek.

ant yapı ingiltere projesi

ant yapı londra projesi
ant yapı apex house projesi

Ant Yapı ayrıca Londra şehrinin merkezinde, Buckingham Sarayı ile Green Park’ın çok yakınında 40 milyon pound yatırım bedeli geliştirilen “Belgravia Gate“, super prime kategorisindeki çok lüks ve butik konut projesinin çalışmalarına devam ediyor.

ANT YAPI ENR TOP 250’de!

Türkiye listeye 65 firma ile dahil olan Çin’in ardından en fazla taahhüt şirketi (46 adet) sokan ülke oldu. 2016’da 25,5 milyar dolarlık kazandığı iş ile dünya taahhüt toplamından yüzde 5,5 pay almış oldu.

Engineering News Record (ENR) başlıklı uluslararası inşaat dergisi dünya müteahhitlerinin bir önceki yılda, diğer bir değişle 2016’da yurtdışında ekonomik faaliyetlerden elde ettikleri gelirleri esas alarak yayınladığı Uluslararası Alanda İş Yapan En İyi 250 Müteahhit 2017 listesinde Ant Yapı yine yer aldı.

Ant Yapı, geçen yıl sıralamadaki 86. yerini bu yıl aynı şekilde korudu. Şirket, yurtdışında iş yapan Türk firmaları arasındaki 8. olarak başarsını yine kanıtlamış oldu.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu