Alarko Holding Romanya’da demiryolu ihalesi kazandı


  Alarko Holding’in bağlı ortaklığı Alsim Alarko’nun yüzde 50 hisseye sahip olduğu grup, Romanya’daki demiryolu hattı ihalesini kazandı.

  Alarko Holding’den dün akşam KAP’a yapılan açıklamada, grup tarafından, Romanya Demiryolları İdaresi tarafından açılmış olan Brasov-Simeria Demiryolu Hattı, Apata-Cata Kesimi Yapım İşi ihalesine verilen KDV hariç 619.6 milyon euroluk teklifin “kazanan teklif” olarak açıklandığı duyuruldu.

  Açıklamada, gerekli yasal prosedürlerin tamamlanmasını müteakip sözleşme müzakerelerine davet beklendiği belirtildi.

  Alarko Holding’in bağlı ortaklığı Alsim Alarko’nun yüzde 50 hisseye sahip olduğu grup, Romanya’daki demiryolu hattı ihalesini yaklaşık 619 milyon 600 bin 686 Euro teklifle kazandı…  Alarko Holding, Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) bağlı ortaklığı Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Ticaret A.Ş.’nin ortak olarak katıldığı ihale hakkında açıklama yaptı.

  Alarko Holding’in bağlı ortaklığı Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Ticaret A.Ş.’nin yüzde 50 hisseye sahip olduğu grup tarafından, Romanya Demiryolları İdaresi tarafından açılmış olan Brasov-Simeria Demiryolu Hattı, Apata-Cata Kesimi Yapım İşi ihalesine verilen teklif “kazanan teklif” olarak açıklandı.

  Alarko Holding Romanya projesinde görev almak isteyen kişilerin kariyer sitelerinde yer alan güncel iş ilanlarını takip edebileceği gibi iş başvuru şartları doğrultusunda iş başvurusunda bulunabilirler.

  2021 yılında yurtdışında iş ilanları, yurt dışı işçi alım ve yurt dışı eleman alımı yapan firmaların üstlendiği projelerde görevlendirikmek üzere yurt dışı iş başvurusu yapmak isteyenlere...

  Alarko Holding Romanya’da demiryolu ihalesi kazandı yazısına yapılan yorumlar
  1. MEHMET YILDIRIM dedi ki:

   Merhaba ben mehmet yıldırım havalimanı apron ve pist betonu finişerle ve elbetonu derz kesimi derz dolgu işleri ekibimle yapmaktayiz 1990 yılında beri bu işiypiyorum saygılarìmla arz ederim FORMEN MEHMET YILDIRIM GSM 05378277736